• Koduleht
      • Eesti Vabariik 103

       Suure-Jaani Muusikastuudio sünnipäevakontsert on nähtaval Youtube keskkonnas, video avalikustatakse kell 15.00

       Videokontserdi link: https://youtu.be/0XCNBKsXUJQ 

       Elagu Eesti ja head vaatamist!

      • "Vaiksed jõulud"

        

       Suure-Jaani Muusikastuudio jõulukontsert on seekord tagasihoidlikum ja toimub esmakordselt Suure-Jaani Johannese kirikus 20.detsembril, algusega kell 18.00.

       Esinevad muusikastuudio õpilased ja õpetajad, külalistena meie valla teistes muusikakoolides õppivad noored solistid.

       Seoses Covid-19 piirangutega asuvad esinejad ning lapsevanemad üleval rõdul, kuulajad saavad kontserti kuulata alumistel istekohtadel, järgides 2+2 reeglit ja kandes maski.

       Soovime kõigile mõistvat suhtumist ja head jõuluootust!

      • "Solistica 2021"

       Head uudised!

       Täna avaldatud "Solistica 2021" finalistide nimekirjast leidsime kaks Suure-Jaani Muusikastuudio noort lauljat. 7.-9. klassi vanuserühmas esindavad meid Triinu Johanna Sepp (pääses finaali eelmise aasta vanusegrupi võitjana) ja Hiie-Miina Riisk (pääses finaali läbi demovooru). Lisaks esindavad meie valda ka perekond Vingisaare tublid solistid, Kiiri Katrin Vingisaar ja Karel Vahur Vingisaar (4.-6. klass) ning Karl Vahur Vingisaar (7.-9. klass), kes õpivad Viljandi Muusikakoolis.

       Kokku saadeti demovooru 247 lugu, millede hulgast valiti välja 60 finalisti.

       Soovime noortele lauljatele ja juhendajatele edu ning okas kurku!

       https://www.oesel.ee/solistica/?s=9

       Head tervist soovides, Erki

      • "Hoogsas rütmis 2020"

       "Hoogsas rütmis 2020" finaalkontserdil, mis toimus 13.novembril Sakala keskuses, osales neli Suure-Jaani muusikastuudio solisti - Annabel Kõvatomas (3-7a.), Allar Arula (8-10 a.), Merily Pollmann ja Triinu Johanna Sepp (11-13 a.)Lisaks osales ka vanemates vanusegruppides neli solisti - Hiie-Miina Riisk, Mesike Lee Millistfer, Taavi Reimann ja Martha Konks.

       Kõik esinesid väga tublilt, tähelepanelik žürii otsustas 8-10 a. vanusegrupis anda eripreemia Allar Arulale, ühtlasi andis Allar "Laulukarusselli", nüüdseks "Tähtede lava" teatepulga uuesti üle Triinule, kes pääses 11-13 a. vanusegrupis kahe parima hulka ning esindab koos Marcella Emilie Soonikuga järgmisel "Tähtede laval" 11-13 a. vanusegrupis kogu Viljandimaad.Muusikastuudio jaoks on see väike juubel, kuna oleme viiel järjestikusel korral jõudnud ETV televooru.14-16a. vanuserühmas pälvis žürii eripreemia Taavi Reimann!

       Palju õnne ja suured tänud juhendamise eest Kärdile, Elele ja Sandrale! Aitäh bändile, korraldajatele, heli-ja valgustehnikutele ning Jaan Männikule piltide eest.

       Kõige suurem tänu tublidele lastele ja lastevanematele, teie toetus on meile väga oluline!

       Tervist ja edu, Erki.

      • Uute õpilaste vastuvõtt!

       Suure-Jaani muusikastuudio võtab vastu uusi õpilasi laulu-, klaveri-, kitarri-, trummi- ja flöödi erialale.
       Ootame ka mudilasi (3-5 aastased) ning eelkooliealisi lapsi (6-7 aastased) osalema laulu- ja mänguringidesse, mis toimuvad teisipäeviti.

       Info ja registreerimine: k4rt.sepp(ätt)gmail.com

      • Muusikastuudio koolikontserdid!

       Juba homme, 20. novembril kell 18.00 toimub Suure-Jaani noortekeskuse saalis selle aasta esimene koolikontsert! Esinevad väiksemad ja suuremad solistid, üles astuvad ka kitarriõpilased. 

       Järgmine koolikontsert toimub 27. novembril kell 18.00, samas kohas. Siis astuvad lisaks solistidele üles ka mudilased, klaveriansambel ning muusikastuudio bänd.

       Klaveriõpilaste kontsert toimub 11. detsembril kell 18.00 Tervisekoja konverentsisaalis, kus lapsed esinevad päris ehtsal Steinway tiibklaveril. 

       Tere tulemast kuulama ja kaasa elama!

      • "Lauluragin 2019" Valga kultuurikeskuses 9.-10. nov. 2019

       Valgas toimunud duettide ja kooride konkursil "Lauluragin 2019" osales kümme koori Eestist, Lätist ja Soomest ning 18 duetti Eestist ja Lätist. "Lauluragin" toimus juba viiendat korda, muusikastuudio õpilased osalesid raginal teist korda. Ka see kord läks meil väga kenasti, Triinu ja Hiie-Miina pälvisid duettide arvestuses 4.koha, Ele Millistfer tõi Valgast kaasa parima juhendaja auhinna! Oli väga meeleolukas ja head muusikat täis nädalavahetus, kuhu mahtusid ka Sirje Medelli vokaalkoolitus, üllatus-jazzkontsert, Toomas Volli tantsushow jne. Loomulikult palju ilusaid ja häid inimesi, keda kõiki tahaksin siinkohal tänada. Aitäh Ele, Jane, Kaire, Margus, Andres, Indrek ja loomulikult Triinu ja Hiie-Miina! Tänud Toomas Voll, Ülle Juht ja Kaja Sisask suurepärase korralduse eest! Aitäh Madis, Tambet ja Tõnu vägeva tehnilise teostuse eest! Eraldi tänud kõikidele duettidelt, kooridele ja bändile suurepäraste esituste eest!

      • David Otto Wirkhausile pühendatud konkurss 19.10.2019

       19. oktoobril läks Suure-Jaani Muusikastuudio flöödiõpilastel Kõrvekülas toimunud David Otto Wirkhausile pühendatud konkursil väga hästi. Laura Vainola jõudis oma vanusegrupis (11-12 a) seekord tippu ja saavutas esikoha. Eliise Raude ja Merily Pollmann said oma esimese konkursil osalemise kogemuse. Merily pälvis oma vanusegrupis (kuni 10 a) tubli II koha. Kai-Riin Kont juhendab oma flöödiõpilasi Suure-Jaanis kolmandat aastat. Kontsertmeistrina esines Jelena Sulamanidze. Konkursist võtsid osa Tartu ja Lõuna- Eesti regiooni muusikakoolid. Laura ja Merily vanusegruppides võistles veel lisaks 16 plokkflöödiõpilast Tartu I ja II, Ülenurme, Räpina, Türi, Alatskivi, Elva ja Otepää muusikakoolidest. Konkursi lõppkontserdil esinesid kõikide erialade ja vanusegruppide esimesi kohti saanud mängijad. Palju õnne Suure-Jaani muusikastuudio õpilastele ja juhendajatele!

        

      • Uus õppeaasta!

       Meil on rõõm teatada, et muusikastuudio ja kunstiringi õpilaste hulk kasvas märkimisväärselt, kokku on meie tunniplaanides kirjas 73 last. Sellel õppeaastal on meil ka kolm uut õpetajat, Merli Mäevälja ja Heili Kivi juhendavad mudilaste mänguringi, väiksemaid soliste juhendab Evelyn Reintam. Kunstilise juhi kohustusi täidab Erki Sepp.

       Nagu ikka, ootavad ees mitmed vabariiklikud vokaalkonkursid - Lauluragin, Jõulutäht, Solistica jne.

       Kaks korda õppeaasta jooksul toimuvad ka mudilaste, solistide ja erinevate instrumentide koolikontserdid,
       näitused, Muusikastuudio jõulukontsert, Eesti Vabariigi sünnipäevakontsert ja kevadpiknik.

       Ilusat õppeaastat soovides,
       Suure-Jaani Muusikastuudio pere

       Maie Kivisild - "Fantaasia maailm"- akvarell

      • Uute õpilaste vastuvõtt!

       Suure-Jaani Muusikastuudio uute õpilaste vastuvõtt toimub 12. ja 13. septembril kell 16.00-18.00 
       muusikastuudio ruumides (Lembitu pst.42).
       Tulla võib endale sobival päeval, arvestame võimalusega, et üks aeg ei pruugi kõigile sobida.

       Muusikastuudios on sarnaselt eelmisele õppeaastale võimalik õppida laulmist, klaverit, kitarri, trumme ja flööti.
       Sellest õppeaastast saame vastu võtta ka viiuliõpilasi, lisaks on võimalik õppida lõõtspilli ja orelit, väiksemad kitarrihuvilised saavad vajadusel õppida ka ukulelet.

       Viiuliõpesse on esialgu planeeritud 4-5 tundi nädalas, lõõtspilli õpe toimub koostöös Taevere lõõtsaklubiga, oreliõppeks muretsesime suvel õppeoreli, mis võimaldab tunde läbi viia muusikastuudio ruumides.

       Lisaks eelpool nimetatud erialaladele jätkab ka mudilaste lauluring, mis on mõeldud lastele vanuses 3.-7. aastat.
       Samuti jätkab meie kunstiring, kuhu on oodatud kõik joonistamis- ja maalimishuvilised.

       Laulmise- ja pillierialal õppijad osalevad ka solfedzotundides, lisaainena on võimalik õppida ka muusikalugu.

       Vastuvõtule eelregistreerimiseks palume saata e-kiri aadressile kart.kaljaspolik@gmail.com  
       Täpsema info saamiseks võib ka helistada 55611982 - Kärt või 53734864 - Erki
       Vastuvõtuks palume lauljatel ette valmistada üks vabalt valitud ilma saateta laul, pilliõppesse soovijaid ootavad ees aga mõned lihtsamad üldmusikaalsed katsed.

       Kohtumiseni muusikastuudios!

       Tervitades, Erki ja Kärt

      • Merli ja Heili mudilaste laulu-ja mänguring!

       "Merli ja Heili mudilaste laulu-ja mänguring" ootab uuel õppeaastal muusikahuvilisi mudilasi!

       Käesoleval õppeaastal hakkab muusikastuudio mudilaste laulu- ja mänguringi vedama rõõmus ja hakkaja koolimuusikutest tudengitandem Viljandi Kultuuriakadeemiast: meie muusikstuudio vilistlane Merli Mäevälja ja tema kursuseõde Heili Kivi. 

       Mudilaste ringid toimuvad kahes vanusegrupis: • 3-4 aastased• 5-6 aastased ja 7 aastased koolieelikud. 

       Uute õpilaste vastuvõtt toimub 12. ja 13. septembril kell 16.00-18.00Kohtumiseni!

      • Projekt "Sünnipaik"

       29.augustil töötas Põhja-Sakala vallas projekti "Sünnipaik" meeskond - Peeter Volkonski (projekti idee autor ja eestvedaja), Andres Keil (operaator), Ülle Konovalov (grimmeerija). Heliloojate Kappide majamuuseumis mängisid klaverit Nora Kraner ja tema õpetaja Teele Tali.

       Põhja-Sakala vallast on projekti valitud 10 suurkuju:
       Ado Johanson, Artur Ekbaum, Jaan Adamson, Jaan Rahumaa, Johann Köler, Mart Saar, Oskar Loorits, Villem Reimann, Villem Kapp ja Roman Toi.

       Peeter Volkonski kaardistab koos Eesti Rahva Muuseumiga suurkujude sünnikohti. Kolme aasta pärast valmib virtuaalne kaart Eesti suurmeeste sünnikohtadega. Siht on kaardistada vähemalt kolmsada mälestuskivi või -plaadiga tähistatud sünnipaika. Luuakse digitaalne andmekogu, mis on avalikult veebis kättesaadav. Lisaks filmitakse iga suurkuju sünnikohal tema loomingut või saavutusi iseloomustav 30–40-sekundiline videoklipp. Klippides esineva kohalikud kooliõpilased. Klippidest valmib e-ERMis suurkujude virtuaalnäitus. Igas paigas leitakse koht, mis varustatakse QR-koodiga, et ka kohapeale sattudes oleks võimalik seda klippi vaadata.
       Tekst ja foto: LEILI KUUSK

      • "VOKAALKOMPASS 2019" 06.04.2019 Tartus.

       Suure-Jaani Muusikastuudio solistid osalesid laulustuudio "Loomeviis" poolt korraldatud vabariiklikul noorte lauljate konkursil "Vokaalkompass 2019", kuhu valiti demovooru põhjal kokku umbes 60 solisti üle Eesti.
       10-13 aastaste vanusegrupis saavutas esikoha Triinu Johanna Sepp ja teise koha Hiie-Miina Riisk, 14-19 aastaste vanusegrupis pälvis teise koha Sigrid Kinguste esitus.
       Võistluse Grand Prix läks teenitult GAG-i noorele solistile Anna-Liisa Niinemetsale, keda ootab ees singlisalvestus Slim Music stuudios. Oli väga meeleolukas ja kõrgel tasemel konkurss, tänud korraldajatele ja kõikidele osalejatele! Nagu ikka, suured tänud Kärdile, Elele, Themurile ja eraldi kiitus Andres Alarule, kes toetas meid kontrabassil!

       https://www.facebook.com/sjmuusikastuudio/

       Ilusat kevade jätku!

      • “Parim noor instrumentalist 2019” eelvoor

       16. veebruaril toimus Heino Elleri Tartu Muusikakoolis “Parim noor instrumentalist 2019” konkursi plokkföödimängijate piirkondlik voor, milles võttis osa ka muusikastuudio tubli õpilane Laura Vainola.Laura vanuserühmas võistlesid kümmekond Lõuna-Eesti parimat õpilast ning Laura esinemine pälvis diplomi ja edasipääsu vabariiklikku II vooru, mis toimub 17. märtsil Tallinnas. 
       Jõudu ja edu konkursikava lihvimisel Laurale, tema juhendale Kai-Riinile ja klaverisaatjale Jelenale!

      • Solistica 2019

       Aasta on möödunud ja rööm on teatada, et juba sellel nädalavahetusel söidab Suure-Jaani Muusikastuudio delegatsioon jälle Saaremaale, et osaleda Eesti suurimal noorte lauljate konkursil "Solistica 2019".
       Festivali avab minikontserdiga eelmise aasta vöitja Triinu Johanna Sepp. Teisel päeval astub lavale Hiie-Miina Riisk, kes vöistleb 4.-6. klasside vanuserühmas, öhtul hoiame aga pöialt Sigrid Kingustele, kes esindab meid köige vanemas vanuserühmas. Lauljatega söidavad kaasa juhendajad Ele, Kärt ja Erki.

       Laulame mere vagast valjuks!

        

      • Jõulud Jaamakülas

       Hoi-hoi!

       Sellel aastal toimub Suure-Jaani muusikastuudio jõulukontsert Olustvere seltsimajas! Kontserdil esinevad muusikastuudio ja Jaamaküla suured ning väikesed muusikud, sööme kringlit ja laulame jõululaule.

       Sissepääs prii.

       Kuhu täpselt tulla? Olustvere seltsimaja asub Jaamakülas, kohe enne raudteejaama, majas tegutseb Olustvere maanaiste selts. Kontserti toetavad MTÜ Olustvere maanaiste selts ja Suure-Jaani huvikool.

      • "Lauluragin 2018"

       "Laulupesa" ja Suure-Jaani Muusikastuudio sõpruskoor osales Valgas toimunud kooride ja duettide konkursil "Lauluragin 2018". Kuue koori konkurentsis saavutasime tubli kolmanda koha, lapsed said järjekordse kogemuse võrra rikkamaks ja no muidugi publik.. Kõik elasid kõigile kaasa, suured väikestele ja vastupidi, ülivahva :-)Tänud jällegi Airile, Triinule, Elele, Kärdile ja Themurile! Aitäh Toomas Vollile toreda ürituse korraldamise eest, tänud Valga rockiklubile prooviruumi eest ning militaarteemapargile öömaja ja toitlustuse eest!
        

      • "Kuldleheke 2018"

       Suure-Jaani Muusikastuudio õppeaasta algas hoogsalt, osalesime Pärnus toimunud rahvusvahelisel vokaalkonkursil "Kuldleheke 2018". Meie stuudiot ja Põhja-Sakala valda esindasid kolm tublit lauljat - Hiie-Miina Riisk, Triinu Johanna Sepp ja Sigrid Kinguste. Kõik kolm lauljat pääsesid edasi teise vooru ja astusid üles laupäeval toimunud finaalkontserdil. Hiie-Miina ja Sigrid pälvisid koos teiste lõppvooru pääsenud lauljatega laureaaditiitli, Triinul õnnestus tihedas konkurentsis saavutada 10-12 aastaste vanusegrupis tubli II koht. Lisaks saime ka kutse Jaroslavis toimuvale lauluvõistlusele. Oli meeleolukas ja tore konkurss, saime palju uusi tuttavaid, laste esitused olid väga ilusad ja meeleolukad. 

       Tänud kõigile, Elele, Kärdile, Themurile ja Toomas Aronile, kes toetas meid kontrabassil.Suur aitäh Sigridi emale maitsvate roogade eest, Airi Liivale lõppematu optimismi eest, EAU puhkemaja perenaisele toreda vastuvõtu eest, SJG-le transpordi eest ja loomulikult tänud lauluvõistluse korraldajatele!

       http://www.kunstidemaja.ee/uploads/Kuldleheke/tulemused.pdf

      • "Nooruse laul 2018"

       Laupäeval, 5. mail osalesime muusikastuudio õpilastega Põhja-Sakala valla koolinoorte lauluvõistlusel "Nooruse laul".

       Võistluse Grand Prix läks Sigrid Kingustele laulu "Liivakell" (autor Tõnis Mägi) imelise esituse eest. 

       Publiku lemmikuks valiti poiste hulgast Ainar Arula 

       7-9 aastased Geelyka Müürsepp - eripreemia usutavuse eest

       10-12 aastasedHiie-Miina Riisk - I kohtKennomar Soolo - eripreemia stiilse esituse eest

       13-15 aastasedAngela Aavik - eripreemia huvitava ja isikupärase tämbri eest

       16-19 aastasedAnna Krete Kangur - I kohtMerli Mäevälja - II kohtGerda Ainsalu - III koht

       Aitäh kõikidele tublidele lauljatele ilusate ja veenvate esituste eest! Aitäh lapsevanemad, kannatlikkuse ja toetuse eest!Suur aitäh teile Ele, Erki ja Themuri!

       Pildigalerii "Nooruse laul 2018" http://galerii.suure-jaani.ee/index.php?/category/402

       Kõiki tulemusi saab vaadata Põhja-Sakala valla kodulehelt.

       http://www.pohja-sakala.ee/…/rRFna0qY8…/content/id/19495108…

      • "Laululind 2018"

       28-ndal aprillil toimus Suure-Jaanis kohalik eelkooliealiste laululaste kontsert "Laululind 2018". Osa võtsid ka muusikastuudio väikesed laululinnud.Aitäh teile Daniela, Heili, Allar, Alex, Marelle, Helery ja Simona!Esinesite vahvalt ja tublilt!

       Publiku lemmikuks valiti, ehk "Laululind 2018" tiitli pälvis oma julge ja veenva esitusega muusikastuudio laululaps Simona Brauer.

       Suured tänusõna Elele, Themurile ja Jelenale!Aitäh Laura imeilusa flöödipartii eest!

       Täname Airet ja tema abilisi vahva kontserdi korralamise eest! Monikale suured tänud piltide eest!

      • "Laulukarussell 2019"

       "Hoogsas rütmis 2018" finaalkontsert ja Viljandimaa noorte lauljate konkurss Sakala keskuses 06.04.2018

       06.aprillil toimus Sakala keskuses "Laulukarussell 2019" maakondlik finaal ja jälle on meil häid uudiseid!Triinu andis oma laulukarusselli teatepulga üle Allar Arulale(juhendaja Kärt Kaljaspolik), kes esindab Suure-Jaani muusikastuudiot algaval Laulukarusselli hooajal 3-7 aastaste vanuserühmas! Kõik algab jälle otsast peale :-)

       Põhja-Sakala vallast näeb televoorus ka 8-10 aastasi lauljad Karel Vahur Vingisaart ja Kiiri Katrin Vingisaart, 11-13 aastaseid esindab aga Karl Vahur Vingisaar (juhendaja Maarika Reimand). Palju õnne perekond Vingisaarele ka Suure-Jaani muusikastuudio rahva poolt, te olite nii tublid!Suure-Jaani muusikastuudio pälvis lisaks kaks eripreemiat -kõige siirama esituse preemia (Triinu Johanna Sepp) ja koostöö eripreemia (Martha Konks), päeva lõpetuseks lisandus ka 17-19 aastaste vanuserühma peapreemia Sigrid Kingustele (juhendaja Ele Millistfer).Täname kõiki meid esindanud lauljaid - Allarit, Geelykat, Triinut, Angelat, Gerdat, Marthat, Anna-Kretet, Sigridit ja Merlit, olite väga tublid ja andsite endast parima!Klassikalised tänusõnad Elele, Kärdile ja Themurile! :-)

       Kevadet, Erki!

      • Hoogsas rütmis 2018

       23-ndal märtsil toimus "Sakala" keskuses Viljandimaa maakondliku laste lauluvõistluse esimene voor. Kokku osales umbes 80 lauljat kolmes vanusegrupis, kelle hulgast valiti välja 24 finalisti. Finalistid astuvad üles 6.aprillil toimuval finaalkontserdil, iga vanusegrupi kaks parimat esindavad Viljandimaad 2018. aasta "Laulukarussellil". Suure-Jaani Muusikastuudiost osales eelvoorus 8 lauljat - Allar Arula (3-7 a.), Joosep Mattias Kalmus, Laura Kavak ja Geelyka Müürsepp (8-10 a.), Ainar Arula, Ann Margaret Kalmus, Hiie-Miina Riisk ja Triinu Johanna Sepp (11-13.a). Kõik lapsed esinesid väga hästi, finaalikontserdile valiti žürii poolt esinema Allar, Geelyka ja Triinu. Seega on Suure-Jaani Muusikastuudio 6.aprillil esindatud kõigis kolmes vanusegrupis, mis on ju äraütlemata tore:-)
       Loomulikult jällegi suured tänud kõikidele laululastele, Kärdile, Elele, Themurile ja lauluvõistluse korraldustiimile!Pöidlad pihku!

      • Eesti Vabariik 100 juubelikontsert "Alguse valguses" 24. veebruar 2018

       Kui meie riigis on nii imelisi ja tublisid lapsi, siis võime kindlad olla, et oleme hoitud ka saja aasta pärast. Suured tänud teile imeilusate esituste eest, loodan väga, et õppisime kõik midagi uut ja oleme valmis uuteks väljakutseteks. Tegite Eestile au, aitäh teile!

       Suured-suured tänud Kärdile, Elele, Themurile, Karl-Markusele, Jaan-Eerikule, Mardile, Veikole, Teedule, Priidule, Ainidele, Seidile, Matile, Annelile, Agnesele, Tõnule, Epule, Taivele, Ailile, Leilile, Markole, Lembitule ja kõikidele, kes nõu ja jõuga abiks olid!

       Ilusat jätkuvat juubeliaastat soovides, Erki.

       Foto: Lembit Kaljaspolik

      • Ansambel "Revals" plaadiesitlustuur "Kirjad ääremaalt"

       Revalsil on peatselt ilmumas teine minialbum "Kirjad ääremaalt".
       Esitluskontserdid toimuvad üle Eesti meie armsates kodukohtades!
       02.02 Rõuge Rahvamaja (Metsa 1, Rõuge)
       03.02 Tõrva "Juudas" (Valga 61, Tõrva)
       09.02 Aruküla Rahvamaja (Tallinna mnt 24, Aruküla)
       10.02 Häädemeeste Seltsimaja (Suurküla 2, Häädemeeste)
       16.02 Viimsi "Black Rose" (Randvere tee 11, Viimsi)
       17.02 Suure-Jaani Gümnaasiumi Aula (Tallinna 24, Suure-Jaani)
       23.02 Nõmme Kultuurikeskus (Turu plats 2, Tallinn)

       Algus kell 20.00

       Piletid müügil Piletilevis ja kohapeal.

       Kuni 14-aastased (k.a) TASUTA.Õpilased ja pensionärid soodushinnaga.

      • "Solistica 2018"

       Eesti noorte lauljate konkurss "Solistica 2018" Kuressaares 26.-27.01.2018

       Suure-Jaani Muusikastuudio uus aasta algas paremini, kui eales võis loota.
       Meie lauljad ja juhendajad saabusid Kuressaares toimunud konkursilt "Solistica 2018" rõõmsate ja rahulolevatena ja selleks oli ka põhjust...

        

       GRAND PRIX – Triinu Johanna Sepp, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Ele Millistfer

       Parim juhendaja (EAÜ stipendium) – Ele Millistfer, Suure-Jaani Muusikastuudio

       4.-6.klassi lauljad

       I koht Triinu Johanna Sepp, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Ele Millistfer

       5. koht Hiie-Miina Riisk, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Kärt Kaljaspolik


       10.-12. klassi lauljad

       4. koht Sigrid Kinguste, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Ele Millistfer

       Parim eesti muusika esitaja (EAÜ stipendium) – Triinu Johanna Sepp, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Ele Millistfer

       Parima koostöö preemia – Triinu Johanna Sepp, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Ele Millistfer
       ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

        

       "Solistica 2018" ametlikud tulemused Solistica koduleheküljel.
        

     • Noortemuusikal Suure-Jaanis otsib noori huvilisi!
      • Noortemuusikal Suure-Jaanis otsib noori huvilisi!

       Suure-Jaani Muusikastuudio alustab tänavu projektmuusikaliga!Esimesele kohtumisele on oodatud 4.-12. klassi julged hakatised ja laulutegelased. Seal saavad huvilised suhelda lavastaja ning muusikalise kujundajaga, teha füüsilisi ja muusikalisi harjutusi/mänge ning pärast kokkusaamist antakse noortele teada, kes on valitud muusikali koosseisu.
       Kellele ei sobi kokku saada reedel 02.02 kell 16:00, korraldame lisacastingu laupäeval 03.02 kell 11:00.
       Muusikal etendub kevade lõpus.
       Infotelefon+372 5168535

      • Head uut õppeaasta algust!


       Suure-Jaani Muusikastuudio soovib kõigile ilusat uut õppeaasta algust!
       Ootame ära põhikooli ja gümnaasiumi kinnitatud tunniplaanid, et seejärel paika panna oma tunniplaanid ja tegevuskavad.
       Muusikastuudio õppetöö algab orienteeruvalt septembrikuu teises pooles.
       Kohtumiseni muusikastuudios!        

      • LAULUKARUSSELL 2017


       "Laulukarussell 2017" finaalkontsert 19.03.2017.

       Palju õnne Triinule, Kärdile ja Elele!
       Aitäh kõikidele laululastele, muusikutele, õpetajatele, ETV tiimile!
       Suured tänud kõikidele, kes meid toetasid!

       Seekord olid oma vanusegruppides tublimad Minna Marie Truus, Triinu Johanna Sepp ja Adele Sillat. Grand Prix võitja ja selle aasta publikulemmik oli Krislin Sallo! 
       Palju õnne Krislinile ja Airile!
       Suure-Jaani Muusikastuudio oli kenasti esindatud, tähelepanelik televaataja märkas kindlasti ka Krislini klaverisaatjat, kes oli ju meie enda Themuri!

        

      • Muusikastuudio 2017       Uus aasta on alanud ja ees ootab hulk uusi toimetusi ja tegemisi.
       Esimene kontsert toimub 24.veebruaril, kui tähistame Kondase majas Eesti vabariigi sünnipäeva.

       Kuna SJK tunniplaan muutus, siis teeme ka meie esimese nädala jooksul vajalikud muudatused.
       Ees ootavad ülesastumised erinevatel lauluvõistlustel - "Poiste laul 2017", "Nooruse laul", maakondlik lauluvõistlus jne.
       Veebruaris on meil jällegi omaloomingukuu, seega võib juba varakult oma ideid vormistama hakata....

       Edu ja loomingulist meelt!

       Kärt ja Erki.

        

      • Sellel aastal toimub Suure-Jaani Muusikastuudio jõulukontsert Pilistvere rahvamajas.
       Esinevad muusikastuudio õpilased koos õpetajatega, esinejaid saadab päkapikkude bänd :-)
       Sissepääs tasuta, kaasa võtta hea tuju!

        

        

        

        

      • Tunniplaanid


       Tunniplaanid on kenasti koduleheküljel ja Edupages üleval,
       sisseloginud kasutajad näevad ka tühistatud tunde ja õpetajate asendusi.

       Erki.

        

     • Tähelepanu!
      • Tähelepanu!

        

       Tähelepanu, tähelepanu!

       Suure-Jaani Muusikastuudio uute õpilaste vastuvõtt toimub 8.septembril kell 16.00 vallamajas asuvates muusikastuudio ruumides. Soovitav eelregistreerimine aadressil kart.kaljaspolik@gmail.com või telefonil 55611982.
       Kõikidel uutel õpilastel palume esitada ühe vabalt valitud laulu ilma saateta.

       Kohtumiseni muusikastuudios!
        

      • Jälle "Laulukarussellile"!

       Taas on põhjust rõõmu tunda!

        

       Aprilli lõpus toimunud Viljandimaa lauluvõistlus "Hoogsas rütmis" kujunes Suure-Jaani muusikastuudio lastele väga edukaks. 

       Erinevates vanusegruppides korjati hulganisti eriauhindu, esitati valdavalt omaloomingut ja jälle hakkame valmistuma "Laulukarusselliks". 

       Kolmandat korda sõidab karussellitama Triinu Johanna Sepp, kes saavutas 8.-10. aastaste vanuserühmas 1.-2 koha.

       Rohkem pilte selle sündmuse kohta leiab meie pildigaleriist ja infot Facebooki lehelt.

        

        

     • Omaloomingu kontsert
      • Omaloomingu kontsert

       TÄHELEPANU! TÄHELEPANU!
       Suure-Jaani muusikastuudio kutsub kõiki huvilisi omaloominguliste lugude kontserdile!
       Kontsert toimub neljapäeval, 17.märtsil kell 17.30 Suure-Jaani noortekeskuses.
       Üles astuvad muusikastuudio õpilased ja nende sõbrad, üksikult ja põnevates koosseisudes.
       Esitatakse ainult omaloomingut!

      • Laulukarussell 2016

       Tähtis teadaanne Laulukarusselli toimkonnalt! 

       Maikuus alustame lauljate registreerimist 14. hooaja võistlussarja!
       Soovime kõigile lauljatele edu oma linna ja maakonna lauluvõistlusel ja loodame kohtuda sügisel juba telemajas!
       Ka uuel hooajal jõuab televaatajate ette kolmes vanuserühmas kokku 96 maakondade ja linnade paremat lauljat, kaheksast eelvoorusaatest valib zürii välja 24 lauljat poolfinaalsaadetesse ja finaalkontserdil võistlevad neist 12 last.
       Meie kodulehelt etv.ee/laulukarussell leiate saatesarjas osalemise juhendi ja maikuus 2016 avame seal ka elektroonilise registreerimisvormi.

        

      • Uus e-kodu!

       Muusikastuudio kolib!

       Kuna infot liigub päevast päeva aina rohkem ja meie koduleht hakkas vaikselt unarusse jääma, siis otsustasime infoajastuga sammu pidada ja nüüdsest asub meie virtuaalne kodu Edupage keskkonnas.
       Kasutame Edupage tunniplaani juba üle aasta, nüüdsest on meie koduleht samas kohas.
       Kui enne oli meil kolm infokanalit - koduleht, Edupage ja Facebook ning info kippus "laiali valguma", siis nüüd piirdume kaasaegsema lahendusega. Facebooki konto peab olema ja on, samas ei tea kunagi, millal paha piraat selle koos meie tegemistega ära kaaperdab.
       Seega hakkab meie peamiseks infokanaliks olema Edupage, facebooki lehel edastame endiselt kõiki meie tegemisi.
       Ja mis kõige toredam, uue kodulehe "selja taga" asub ka meie uus e-kool.
       E-kooli kaudu saavad lapsevanemad selgema ülevaate, millega tundides tegeletakse ja millist klaveripala või lauluteksti oleks vaja kodus harjutada.
       Samuti on tunniplaanid ja teated kiiretest muutustest nö."ühe kliki kaugusel."
       Edupage e-kooli saab kasutada arvuti, iPadi või nutitelefoniga, Edupage rakendus on erinevalt m-koolist kõigile tasuta saadaval.
       Samuti leiavad kindla koha ka kõik elektroonilised õppematerjalid.
       Uut infot lisandub hetkel jooksvalt, seniks head tutvumist uue koduga.
       Kokku sai kogutud mitme aasta pildi- ja videomaterjal, nii mõnigi tore ettevõtmine tuli taas meelde...

       Lähiajal jõuavad õpilaste ja vanemateni Edupage e-kooli sisselogimisparoolid ja juhised, kuidas e-koolis käituda :-)

       Mõistvat suhtumist ja kannatlikku meelt :-)


        

      • Muusikastuudio pillipark täienes!


       Ühel toredal päeval võttis meiega ühendust Suure-Jaani kooli vilistlane Tõnis Räni ja küsis,
       kas me sooviksime endale elektrikitarri. Lihtsalt niisama :-)
       Tõnis meenutas hea sõnaga koolidirektor Peeter Sadamat,
       kes tema kooliskäimise ajal ei pidanud paljuks palgata kitarriõpetaja
       ja tänutäheks selle eest kinkis ta meile väga uhke Ibanez G10-ne.
       Pill sai ilusti üle seadistatud ja läheb kitarriõpetaja käsutusse.
       Aga see pole veel kõik...
        

        

        

        

       Tänu Suure-Jaani valla toetusele on muusikastuudios uus elektriklaver Kawai ES8!
       Kõik on rõõmsad, eriti Ele! Tema vana, aga väga tubli pianiino hakkas lauljatele
       vaikselt jalgu jääma ja nüüd saavad õpilased hääles pilli järgi harjutada :-)

       Suured tänud Tõnisele ja Suure-Jaani vallale!

        

        

  • Kontaktid

   • Suure-Jaani Muusikastuudio
   • erki.sepp@gmail.com
   • Direktor: Evald Sepp: +372 56 981 614
   • Lembitu pst 42 Suure-Jaani 71502 Viljandi maakond Eesti
   • erki.sepp@gmail.com
   • Direktor: evald.sepp@gmail.com
   • Õppejuht: Kärt Sepp +372 55 611 982 k4rt.sepp@gmail.com
   • Kunstiline juht: Erki Sepp +372 53 734 864 erki.sepp@gmail.com
 • Galerii

   andmeid veel pole