• "Nooruse laul 2018"

Laupäeval, 5. mail osalesime muusikastuudio õpilastega Põhja-Sakala valla koolinoorte lauluvõistlusel "Nooruse laul".

Võistluse Grand Prix läks Sigrid Kingustele laulu "Liivakell" (autor Tõnis Mägi) imelise esituse eest.

Publiku lemmikuks valiti poiste hulgast Ainar Arula

7-9 aastased Geelyka Müürsepp - eripreemia usutavuse eest

10-12 aastasedHiie-Miina Riisk - I kohtKennomar Soolo - eripreemia stiilse esituse eest

13-15 aastasedAngela Aavik - eripreemia huvitava ja isikupärase tämbri eest

16-19 aastasedAnna Krete Kangur - I kohtMerli Mäevälja - II kohtGerda Ainsalu - III koht

Aitäh kõikidele tublidele lauljatele ilusate ja veenvate esituste eest! Aitäh lapsevanemad, kannatlikkuse ja toetuse eest!Suur aitäh teile Ele, Erki ja Themuri!

Pildigalerii "Nooruse laul 2018" http://galerii.suure-jaani.ee/index.php?/category/402

Kõiki tulemusi saab vaadata Põhja-Sakala valla kodulehelt.

• "Laululind 2018"

28-ndal aprillil toimus Suure-Jaanis kohalik eelkooliealiste laululaste kontsert "Laululind 2018". Osa võtsid ka muusikastuudio väikesed laululinnud.Aitäh teile Daniela, Heili, Allar, Alex, Marelle, Helery ja Simona!Esinesite vahvalt ja tublilt!

Publiku lemmikuks valiti, ehk "Laululind 2018" tiitli pälvis oma julge ja veenva esitusega muusikastuudio laululaps Simona Brauer.

Suured tänusõna Elele, Themurile ja Jelenale!Aitäh Laura imeilusa flöödipartii eest!

Täname Airet ja tema abilisi vahva kontserdi korralamise eest! Monikale suured tänud piltide eest!

• "Laulukarussell 2019"

"Hoogsas rütmis 2018" finaalkontsert ja Viljandimaa noorte lauljate konkurss Sakala keskuses 06.04.2018

06.aprillil toimus Sakala keskuses "Laulukarussell 2019" maakondlik finaal ja jälle on meil häid uudiseid!Triinu andis oma laulukarusselli teatepulga üle Allar Arulale(juhendaja Kärt Kaljaspolik), kes esindab Suure-Jaani muusikastuudiot algaval Laulukarusselli hooajal 3-7 aastaste vanuserühmas! Kõik algab jälle otsast peale :-)

Põhja-Sakala vallast näeb televoorus ka 8-10 aastasi lauljad Karel Vahur Vingisaart ja Kiiri Katrin Vingisaart, 11-13 aastaseid esindab aga Karl Vahur Vingisaar (juhendaja Maarika Reimand). Palju õnne perekond Vingisaarele ka Suure-Jaani muusikastuudio rahva poolt, te olite nii tublid!Suure-Jaani muusikastuudio pälvis lisaks kaks eripreemiat -kõige siirama esituse preemia (Triinu Johanna Sepp) ja koostöö eripreemia (Martha Konks), päeva lõpetuseks lisandus ka 17-19 aastaste vanuserühma peapreemia Sigrid Kingustele (juhendaja Ele Millistfer).Täname kõiki meid esindanud lauljaid - Allarit, Geelykat, Triinut, Angelat, Gerdat, Marthat, Anna-Kretet, Sigridit ja Merlit, olite väga tublid ja andsite endast parima!Klassikalised tänusõnad Elele, Kärdile ja Themurile! :-)