• Muusikastuudio koolikontserdid!

Juba homme, 20. novembril kell 18.00 toimub Suure-Jaani noortekeskuse saalis selle aasta esimene koolikontsert! Esinevad väiksemad ja suuremad solistid, üles astuvad ka kitarriõpilased.

Järgmine koolikontsert toimub 27. novembril kell 18.00, samas kohas. Siis astuvad lisaks solistidele üles ka mudilased, klaveriansambel ning muusikastuudio bänd.

Klaveriõpilaste kontsert toimub 11. detsembril kell 18.00 Tervisekoja konverentsisaalis, kus lapsed esinevad päris ehtsal Steinway tiibklaveril.

Tere tulemast kuulama ja kaasa elama!

• "Lauluragin 2019" Valga kultuurikeskuses 9.-10. nov. 2019

Valgas toimunud duettide ja kooride konkursil "Lauluragin 2019" osales kümme koori Eestist, Lätist ja Soomest ning 18 duetti Eestist ja Lätist. "Lauluragin" toimus juba viiendat korda, muusikastuudio õpilased osalesid raginal teist korda. Ka see kord läks meil väga kenasti, Triinu ja Hiie-Miina pälvisid duettide arvestuses 4.koha, Ele Millistfer tõi Valgast kaasa parima juhendaja auhinna! Oli väga meeleolukas ja head muusikat täis nädalavahetus, kuhu mahtusid ka Sirje Medelli vokaalkoolitus, üllatus-jazzkontsert, Toomas Volli tantsushow jne. Loomulikult palju ilusaid ja häid inimesi, keda kõiki tahaksin siinkohal tänada. Aitäh Ele, Jane, Kaire, Margus, Andres, Indrek ja loomulikult Triinu ja Hiie-Miina! Tänud Toomas Voll, Ülle Juht ja Kaja Sisask suurepärase korralduse eest! Aitäh Madis, Tambet ja Tõnu vägeva tehnilise teostuse eest! Eraldi tänud kõikidele duettidelt, kooridele ja bändile suurepäraste esituste eest!