• "Hoogsas rütmis 2020"

"Hoogsas rütmis 2020" finaalkontserdil, mis toimus 13.novembril Sakala keskuses, osales neli Suure-Jaani muusikastuudio solisti - Annabel Kõvatomas (3-7a.), Allar Arula (8-10 a.), Merily Pollmann ja Triinu Johanna Sepp (11-13 a.)Lisaks osales ka vanemates vanusegruppides neli solisti - Hiie-Miina Riisk, Mesike Lee Millistfer, Taavi Reimann ja Martha Konks.

Kõik esinesid väga tublilt, tähelepanelik žürii otsustas 8-10 a. vanusegrupis anda eripreemia Allar Arulale, ühtlasi andis Allar "Laulukarusselli", nüüdseks "Tähtede lava" teatepulga uuesti üle Triinule, kes pääses 11-13 a. vanusegrupis kahe parima hulka ning esindab koos Marcella Emilie Soonikuga järgmisel "Tähtede laval" 11-13 a. vanusegrupis kogu Viljandimaad.Muusikastuudio jaoks on see väike juubel, kuna oleme viiel järjestikusel korral jõudnud ETV televooru.14-16a. vanuserühmas pälvis žürii eripreemia Taavi Reimann!

Palju õnne ja suured tänud juhendamise eest Kärdile, Elele ja Sandrale! Aitäh bändile, korraldajatele, heli-ja valgustehnikutele ning Jaan Männikule piltide eest.

Kõige suurem tänu tublidele lastele ja lastevanematele, teie toetus on meile väga oluline!

Tervist ja edu, Erki.