• "Vaiksed jõulud"

Suure-Jaani Muusikastuudio jõulukontsert on seekord tagasihoidlikum ja toimub esmakordselt Suure-Jaani Johannese kirikus 20.detsembril, algusega kell 18.00.

Esinevad muusikastuudio õpilased ja õpetajad, külalistena meie valla teistes muusikakoolides õppivad noored solistid.

Seoses Covid-19 piirangutega asuvad esinejad ning lapsevanemad üleval rõdul, kuulajad saavad kontserti kuulata alumistel istekohtadel, järgides 2+2 reeglit ja kandes maski.

Soovime kõigile mõistvat suhtumist ja head jõuluootust!

• "Solistica 2021"

Head uudised!

Täna avaldatud "Solistica 2021" finalistide nimekirjast leidsime kaks Suure-Jaani Muusikastuudio noort lauljat. 7.-9. klassi vanuserühmas esindavad meid Triinu Johanna Sepp (pääses finaali eelmise aasta vanusegrupi võitjana) ja Hiie-Miina Riisk (pääses finaali läbi demovooru). Lisaks esindavad meie valda ka perekond Vingisaare tublid solistid, Kiiri Katrin Vingisaar ja Karel Vahur Vingisaar (4.-6. klass) ning Karl Vahur Vingisaar (7.-9. klass), kes õpivad Viljandi Muusikakoolis.

Kokku saadeti demovooru 247 lugu, millede hulgast valiti välja 60 finalisti.

Soovime noortele lauljatele ja juhendajatele edu ning okas kurku!

Head tervist soovides, Erki