• Koduleht
            • Kärt Kaljaspolik - lauluõpetaja

• Kärt on Suure-Jaani muusikastuudio ema :-) Tema juhendamisel hakkavad kõik lapsed imeväel laulma,
              igapäevaselt tegeletakse hääleseade ja erinevate laulude õppimisega.

Kärt on lõpetanud Tallinna Georg Otsa nimelise Muusikakooli laulmise erialal, kus tema õpetajaks oli Silvi Vrait.
              Hiljem on ta teinud koostööd erinevate eesti muusikutega, jõudnud "Kaks takti ette" finaalsaatesse, esinenud
              festivalidel "Pori Jazz", "Jazzkaar", "Bliuzo Naktys", "Augustibluus" jt.

Kärt on lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemias koolimuusika eriala ja omandab hetkel EMTA-s magistrikraadi kaasaegse improvisatsiooni erialal.

• Ele Millistfer - lauluõpetaja

• Ele on meie kullatükk. Tema kogemustepagasis leidub tarkusi suurtele ja väikestele lauljatele. Ele ööpäevas on 34 tundi ja sellepärast ei ole asju, mida ta teha ei jõua :-)

Ele on töötanud Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Koolis Mudilas- ja Lasteteatri lavastaja, solistide ja ansamblite lauluõpetaja ja lavastuste muusikalise juhina, olnud soololaulu õpetaja Maardu Kunstide koolis ja Viljandi Muusikakoolis.
              Ta on teinud ja teeb ka täna kaasa paljudes muusikalides - „Les Miserables" (Eponine), „Miss Saigon", „Oliver" (Nancy), „Rent" (Mimi), jne.. Vahepeal töötas Ele ka Soomes Tampere Teatris, tehes Fantine´i rolli muusikalis „Les Miserables".
              Laulnud festivalidel „Jazzkaar", „Pärnu Jazz", „Pori Jazz" jt. Kirjutanud laule ja lastemuusikale.

• Jelena Sulamanidze - solfedžo ja muusikalugu

• Lena teab nootide, taktide ja pauside hingeelust kõike.
              Tema kohusetundlikkus ja positiivsus kandub üle suurtele ja väikestele. Lena energiast jagub tema neljale lapsele ja kõikidele muusikastuudio õpilastele :-)

Jelena on lõpetanud Tallinna Georg Otsa nimelist Muusikakooli muusikateooria erialal ja

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia muusikateaduse erialal(MA, 2008).
              Õpetas Tallinna Georg Otsa nimelises Muusikakoolis elementaarteooriat, solfedžot ja klassikalist harmooniat.
              Samuti on ta läbi viinud solfedžo ettevalmistuskursusi nii klassikalistele kui ka  pop-jazz erialadele.
              Vabal ajal meeldib talle väga joonistada.
              Jelena ja Themuri peres kasvavad kolm poega ja tütreke.

• Teele Tali - klaveriõpetaja

• Teele on Suure-Jaani muusikastuudio klaverihaldjas.
              Tema rahulik ja sõbralik olek on viinud asjad nii kaugele, et lapsed harjutavad isegi pühapäeviti klaverit :-)

Teele õpib hetkel TÜ Viljandi kultuuriakadeemias koolimuusika erialal.

• Kai-Riin Kont - flöödiõpetaja

• Kai-Riini käe all õpivad alates sellest aastast tublid flöödiõpilased. Esimest korda astusid meie flöödiõpilased avalikult üles lõppenud aasta jõulukontserdil.

• Karl-Markus Kohv - trummiõpetaja

• Karl-Markus jagab biiti. Kuna tal endal on seda väga palju, siis annab ta osa ka lahkelt oma õpilastele :-)
              Karl-Markus on tihti abiks ka muusikastuudio kontsertidel, mängides saatebändis.... üllatus,üllatus, trumme!

Karl-Markus on õppinud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias, mängib erivates projektides ja bändides. Kohe-kohe on ilmumas "ETNOSFÄÄRI" debüütalbum.

• Jaan-Eerik Aardam - kitarriõpetaja

• Jaan-Eerik on rahu ise ja seda üks korralik kitarriõpetaja olema peabki. Ta teab, mis tunne on esimest korda F-duuri võtta ja hoolitseb selle eest, et õpilased seda samuti teaksid :-)

Jaan-Eerik õpib TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias, mängib samuti erinevates ansamblites ja projektides.

• Themuri Sulamanidze - kontsertmeister

• Themuri on hinnatud klaverisaatja terves vabariigis, tema maitsekaid klaverisaateid kuuleb igal suuremal konkursil või lauluvõistlusel. Lisaks on Themuri ka väga tubli isa, kes võib mängida klaverit kasvõi ühe käega. Teise käega teeb ta samal ajal oma lastele pai :-)

Themuri on lõpetanud Tallinna Georg Otsa nimelise Muusikakooli jazzklaveri erialal, Helsingi Metropolia Ülikooli pop-jazzteooria õpetaja erialal ja Viljandi Kultuuriakadeemia muusikapedagoogika magistratuuri. Klaveri ja jazzteooria õpetajana on ta töötanud Helsingi huvikoolides ning Metropolias ja Tallinna Georg Otsa nimelises Muusikakoolis. Aastast 2007 annab Themuri tunde Viljandi Kultuuriakadeemias (klaver, ansambel, jazzteooria, muusikateooria, praktiline harmoonia, transkriptsioon ja arranžeerimine) ning Viljandi Muusikakoolis.

• Erki Sepp - asjamees

• Erki on Suure-Jaani muusikastuudio isa. Koos Kärdiga ette võetud teekonnal täidab ta muusikastuudios õpetaja, produtsendi, helitehniku, kontsertmeistri, ehitaja, itimehe,  veebidisaineri ja kontsertide lavastaja rolli. Umbes nagu hunt Kriimsilm :-)

Erki on koos musitseerinud väga paljude Eesti muusikutega, salvestanud hulgaliselt heliplaate, kirjutanud erinevaid lastelaule. Igapäevaselt töötab helitehnikuna, teeb väga tihedat koostööd Gustav Adolfi Gümnaasiumiga.

• Evald Sepp - direktor

• Suure-Jaani Gümnaasiumi ja Suure-Jaani Huvikooli direktor.

• Kontaktid

• erki.sepp@gmail.com