• Laste Vabariik 2017

• "Laste Vabariik on Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud lastele suunatud ettevõtmiste sari, mille eesmärgiks on omakultuuri tutvustamine ja edendamine atraktiivses vormis. Laste Vabariik seob erinevad valdkonnad, toetub väärtuskasvatuse põhimõtetele ja pakub lastele arendavat ja loovat tegevust ning harivat ja kvaliteetset meelelahutust. Tuuri eesmärk on jõuda paljude laste kodupaikadeni ja tähistada ühiselt Eesti sünnipäevapidu."

2017-nda aasta suvel toimunud elamustuuril "Laste Vabariik" osalesid ka Suure-jaani Muusikastuudio lapsed. Koostöös Laste vabariigi ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi laululastega sündis Laste Vabariigi audiologo, mida mängiti kõikjal üle Eesti,
            logo kõlas ka raadios ja televisioonis.

Esinesime minikontserdiga Laste Vabariigi avaüritusel Kadrioru lossipargis. Kontserdi pani kokku Erki Sepp koostöös GAG-i lauluaste ja Airi Liiva "Laulupesa" laululastega. Esitasime kolm laulu - "Imelik masin, "Lõbus suvi" ja "Iga ilmaga".

Laste Vabariigi avas Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid

2017. aasta sügisel osalesime laste- ja noorte kultuuriaasta lõpetamisel,
            tänutäheks kingiti meile talveunes olev Minaka :-)

Laste- ja noorte kultuuriaasta lõpetati kokkuvõtliku videoga,
            video saateks mängis Erki ja Triinu loodud laul "Me oleme head."

Vaata videot siit:

Vaata veel pilte meie pildialbumist: https://muusikastuudio.edupage.org/album/?#photos:album:38