• Laulukarussell

Oleme Laulukarussellil osalenud  neljal korral, alates aastast 2012.Suure-Jaani Muusikastuudiot on televoorudes esindanud Triinu Johanna Sepp.Aastal 2015 tunnistati Triinu noorima vanusegrupi parimaks lauljaks,2017. aasta Laulukarussellil keskmise vanuserühma parimaks lauljaks. 2019 aasta "Tähtede lava" esimeses televoorus osales Allar Arula.

• Laulukarussell 2012

• 2012.aasta Laulukarussellil jõudis Triinu Johanna Sepp televooru, olles ise 4-aastane.
            Triinu esitas tema isa poolt kirjutatud laulu "Jänes Jänni lauluke".

Triinu esinemise leiab ETV arhiivist, vajuta pildile...

• Laulukarussell 2015

• Laulukarussell 2015 algas nagu alati maakondliku eelvooruga Viljandis.

Maakondlikus ja esimeses televoorus esitas Triinu laulu "Flöödina helisev viis", autoriteks  Erki Sepp ja Kaari Sillamaa.
            Poolfinaalis laulis Triinu koos ansambliga "Estonian Voices", esitades acapella loo "Laula naeratus näol"
            Finaalis astus Triinu üles koos ema Kärdi ja isa Erkiga, esitades Elmar Liitmaa pala "Kuu teab".

• Laulukarusselli kuldne kolmik

• Pool aastat pärast Laulukarusselli finaalkontserti käisime Viljandimaal ja Tallinnas, et veelkord kohtuda lauluvõistluse kolme võitjaga. Teie ees on Triinu Johanna Sepp, Vaiko Aasaküla ja Märten Männiste. Režissöör Toorion Ojaperv, produtsent Kadi Priske.

2015.aasta sügisel salvestas ETV muusikafilmi "Laulukarusselli kuldne kolmik", kus osalesid 2015.aasta Laulukarusselli kolm parimat lauljat. Triinu esitas koos Suure-Jaani Muusikastuudio lasteansambliga kaks laulu - "Täna nii, homme naa" ja "Tahaksin olla".
            Filmi saab vaadata ETV arhiivist, vajutades pildile:

• Laulukarussell 2017

• Nagu ka eelmisel korral, algas kõik maakondliku eelvooruga Viljandis.

Maakondlikus ja esimese televoorus tuli esitamisele laul "Väikesed asjad", autorid Erki ja Triinu Sepp.
            Poolfinaalis astus Triinu üles koos oma juhendaja Ele Millistferiga, esitades loo "Kaks kanget"
            Finaalis esitas Triinu jällegi kodus loodud laulu "Me oleme head", autoriteks Erki ja Triinu Sepp.