ELE MILLISTFER - Lauluõpetaja, lasteteatri juhendaja.
Ele on töötanud Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Koolis Mudilas- ja Lasteteatri lavastaja, solistide ja ansamblite lauluõpetaja ja lavastuste muusikalise juhina, olnud soololaulu õpetaja Maardu Kunstide koolis ja Viljandi Muusikakoolis. Juhendab Pilistvere koguduse Noorteansamblit.
Ta on teinud kaasa paljudes muusikalides - „Les Miserables" (Eponine), „Miss Saigon", „Oliver" (Nancy), „Rent" (Mimi), „Draakon" (Elsa), samuti rahvusvahelises trupis muusikalis „Hair" (Sheela) millega tuuritati Saksamaal, Taanis ja Rootsis. Viimase aasta töötas Soomes Tampere Teatris tehes Fantine´i rolli muusikalis „Les Miserables".
Laulnud festivalidel „Jazzkaar", „Pärnu Jazz", „Pori Jazz" jt. Kirjutanud laule ja lastemuusikale.
Ele on abielus, tal on 17-aastane poeg ja 10-aastane tütar.

KÄRT KALJASPOLIK - lauluõpetaja
Kärt on lõpetanud Tallinna Georg Otsa nimelise Muusikakooli laulmise erialal, kus tema õpetajaks oli Silvi Vrait.
Hiljem on ta teinud koostööd erinevate eesti muusikutega, jõudnud "Kaks takti ette" finaalsaatesse, esinenud
festivalidel "Pori Jazz", "Jazzkaar", "Bliuzo Naktys", "Augustibluus" jt.

Kärt õpib hetkel Viljandi Kultuuriakadeemias koolimuusika erialal.
Kodus laulab koos temaga 9-aastane tütar Triinu Johanna.
Vabal ajal meeldib Kärdile kududa, heegeldada ja leiba küpsetada.

JELENA SULAMANIDZE - Solfedžo

Jelena on lõpetanud Tallinna Georg Otsa nimelist Muusikakooli muusikateooria erialal ja
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia muusikateaduse erialal(MA, 2008).
Enne pere aktiivset kasvamist ja kolimist armsaks saanud Viljandimaale on ta õpetanud
Tallinna Georg Otsa nimelises Muusikakoolis elementaarteooriat, solfedžot ja klassikalist harmooniat.
Samuti on ta läbi viinud solfedžo ettevalmistuskursusi nii klassikalistele kui ka  pop-jazz erialadele.
Pisteliselt on kirjutanud artikleid ajakirjale "Muusika" (viimane neist Viljandi XXVIII vanamuusika festivalist:http://issuu.com/ajakirimuusika/docs/8-9_2013/3). Vabal ajal meeldib talle väga joonistada.
Jelena ja Themuri peres kasvavad kolm poega ja tütreke.

THEMURI SULAMANIDZE - Klaver, solfedžo

Themuri on lõpetanud Tallinna Georg Otsa nimelise Muusikakooli jazzklaveri erialal, Helsingi Metropolia Ülikooli pop-jazzteooria õpetaja erialal ja Viljandi Kultuuriakadeemia muusikapedagoogika magistratuuri. Klaveri ja jazzteooria õpetajana on ta töötanud Helsingi huvikoolides ning Metropolias ja Tallinna Georg Otsa nimelises Muusikakoolis. Aastast 2007 annab Themuri tunde Viljandi Kultuuriakadeemias (klaver, ansambel, jazzteooria, muusikateooria, praktiline harmoonia, transkriptsioon ja arranžeerimine) ning Viljandi Muusikakoolis. Klahvpillimängijana on Themuri esinenud nii solistina kui ka mitmetes  koosseisudes (Davidson Group, Too Saxy, Mambo Inn, Jaxy, Shanon, Famagusta), on saatnud mitmeid lauljaid (Sirje Medell, Janika Sillamaa, Vaike Hannust, Airi Allvee, Ele Millistfer, Tanja Mihhailova, Sofia Rubina-Hunter, Kärt Kaljaspolik, Tuuli Velling, Susan Lilleväli, Helin-Mari Arder, Laura Junson, Maria Gertsjak, Eva-Lotta Vunder, Koit Toome, Jaan Pehk, Pirjo Levandi jt) ning on praktiliselt  kokku puutunud paljude erinevate muusikastiilidega. Arranžeerijana on Themuri loonud vahvaid fonogramme paljude autorite lauludele (Kaari ja Janika  Sillamaa, Kersti Kuusk, Riine Pajusaar, Anu Röömel, Külliki Levin, Anu Lõhmus, Ele Millistfer). Sahtlis leidub ka omaloomingut. Näpude treenimiseks harrastab Themuri lisaks puutööd ning kuulmise teritamiseks häälestab ta klavereid.
Video: Themuri Sulamanidze -Tiiger- Eesti Improvisatsioonid - KLAVER (DVD)

KATHI KOCH - klaveriõpetaja

Alustasin klaveriõpinguid Tartu I Muusikakoolis Sille Preimani juures.
Lõpetanud olen Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia muusikapedagoogika eriala.
Lisaks tekkis huvi pärimusmuusika vastu ning õpin nüüd Tartu Ülikooli
Viljandi Kultuuriakadeemias pärimusmuusikat torupilli ja klaveri erialal,
õpetajateks Juhan Suits ja Themuri Sulamanidze.

KARL-MARKUS KOHV

TEELE TALI - klaveriõpetaja

LAUR UUSBERG - kitarriõpetaja

ERKI SEPP - asjaajaja :-)