Raadio

Noorte stuudio. Suure-Jaani Muusikastuudio

30.11.2016

Saatesari: Noorte stuudio

Suure-Jaani Muusikastuudios lauldakse ja tehakse lastemuusikali, aga õpitakse ka kitarri ja klaverit. Esinevad Ele Millistferi, Kärt Kaljaspoliku ja Airi Allvee õpilased.

Novembrikuu kolmapäevadel esinevad Klassikaraadio Klaveritoas muusikakoolide õpilased, seekord on külas Suure-Jaani Muusikastuudio.

Klassikaraadio fuajees asub Estonia kontsertklaver, mis saabus uue raadiomaja üheksandale korrusele kraana abil juba siis, kui raadiomajas käis veel suuremat sorti remont. Sel klaveril on antud juba mitmeid kontserte, näiteks sarjas “Viis laulu”, mis valmis Klassikaraadio sünnipäevakuul aprillis 2015. Muusikakoolide õpilased tulid Klassikaraadiosse esimest korda külla aasta eest.

Kuulame noorte esinemist ja mõtteid muusikast ja pillimänguõpingutest.

Saatejuht on Anne Prommik.

LINK SAATELE:

Lembitu pst 42