• Uute õpilaste vastuvõtt!

Ootame oma toredasse muusikakooli uusi ägedaid muusikahuvilisi koolilapsi- ja noori!

Selleks, et soovijate musikaalsusest paremini aimu saada, palume eelregistreeruda muusikalistele katsetele 6. ja 7. septembril.

Muusikakoolis saab õppida:
              - soololaulu
              - klaverit
              - kitarri
              - trumme
              - flööti ja plokkflööti
              - viiulit

Muusikaliseks katseks palume ette valmistada ja koha peal peast esitada ühe vabalt valitud eakohase laulu.
              Registreerimisel palun kirjutage õpilase nimi, vanus ja mis erialale soovib õppima tulla.
              Mudilasi ja eelkooliealisi lapsi vanuses 3-6 ootame laste mängu- ja lauluringi. Katsetele registreerima ei pea. Piisab, kui saadate lapse osalussoovi, nime ja vanuse allolevale meilile.
              Juhul, kui eelkooliealine laps soovib kandideerida soololaulu- või pilliõppesse, tuleb eelregistreeruda ka muusikalistele katsetele.

Eelregistreerimine, osalussoovid ja info: k4rt.sepp@gmail.com

Rõõmsate kohtumisteni!