• Jõulud Jaamakülas

      • Hoi-hoi!

       Sellel aastal toimub Suure-Jaani muusikastuudio jõulukontsert Olustvere seltsimajas! Kontserdil esinevad muusikastuudio ja Jaamaküla suured ning väikesed muusikud, sööme kringlit ja laulame jõululaule.

       Sissepääs prii.

       Kuhu täpselt tulla? Olustvere seltsimaja asub Jaamakülas, kohe enne raudteejaama, majas tegutseb Olustvere maanaiste selts. Kontserti toetavad MTÜ Olustvere maanaiste selts ja Suure-Jaani huvikool.

      • "Lauluragin 2018"

      • "Laulupesa" ja Suure-Jaani Muusikastuudio sõpruskoor osales Valgas toimunud kooride ja duettide konkursil "Lauluragin 2018". Kuue koori konkurentsis saavutasime tubli kolmanda koha, lapsed said järjekordse kogemuse võrra rikkamaks ja no muidugi publik.. Kõik elasid kõigile kaasa, suured väikestele ja vastupidi, ülivahva :-)Tänud jällegi Airile, Triinule, Elele, Kärdile ja Themurile! Aitäh Toomas Vollile toreda ürituse korraldamise eest, tänud Valga rockiklubile prooviruumi eest ning militaarteemapargile öömaja ja toitlustuse eest!
        

      • "Kuldleheke 2018"

      • Suure-Jaani Muusikastuudio õppeaasta algas hoogsalt, osalesime Pärnus toimunud rahvusvahelisel vokaalkonkursil "Kuldleheke 2018". Meie stuudiot ja Põhja-Sakala valda esindasid kolm tublit lauljat - Hiie-Miina Riisk, Triinu Johanna Sepp ja Sigrid Kinguste. Kõik kolm lauljat pääsesid edasi teise vooru ja astusid üles laupäeval toimunud finaalkontserdil. Hiie-Miina ja Sigrid pälvisid koos teiste lõppvooru pääsenud lauljatega laureaaditiitli, Triinul õnnestus tihedas konkurentsis saavutada 10-12 aastaste vanusegrupis tubli II koht. Lisaks saime ka kutse Jaroslavis toimuvale lauluvõistlusele. Oli meeleolukas ja tore konkurss, saime palju uusi tuttavaid, laste esitused olid väga ilusad ja meeleolukad. 

       Tänud kõigile, Elele, Kärdile, Themurile ja Toomas Aronile, kes toetas meid kontrabassil.Suur aitäh Sigridi emale maitsvate roogade eest, Airi Liivale lõppematu optimismi eest, EAU puhkemaja perenaisele toreda vastuvõtu eest, SJG-le transpordi eest ja loomulikult tänud lauluvõistluse korraldajatele!

       http://www.kunstidemaja.ee/uploads/Kuldleheke/tulemused.pdf

      • "Nooruse laul 2018"

      • Laupäeval, 5. mail osalesime muusikastuudio õpilastega Põhja-Sakala valla koolinoorte lauluvõistlusel "Nooruse laul".

       Võistluse Grand Prix läks Sigrid Kingustele laulu "Liivakell" (autor Tõnis Mägi) imelise esituse eest. 

       Publiku lemmikuks valiti poiste hulgast Ainar Arula 

       7-9 aastased Geelyka Müürsepp - eripreemia usutavuse eest

       10-12 aastasedHiie-Miina Riisk - I kohtKennomar Soolo - eripreemia stiilse esituse eest

       13-15 aastasedAngela Aavik - eripreemia huvitava ja isikupärase tämbri eest

       16-19 aastasedAnna Krete Kangur - I kohtMerli Mäevälja - II kohtGerda Ainsalu - III koht

       Aitäh kõikidele tublidele lauljatele ilusate ja veenvate esituste eest! Aitäh lapsevanemad, kannatlikkuse ja toetuse eest!Suur aitäh teile Ele, Erki ja Themuri!

       Pildigalerii "Nooruse laul 2018" http://galerii.suure-jaani.ee/index.php?/category/402

       Kõiki tulemusi saab vaadata Põhja-Sakala valla kodulehelt.

       http://www.pohja-sakala.ee/…/rRFna0qY8…/content/id/19495108…

      • "Laululind 2018"

      • 28-ndal aprillil toimus Suure-Jaanis kohalik eelkooliealiste laululaste kontsert "Laululind 2018". Osa võtsid ka muusikastuudio väikesed laululinnud.Aitäh teile Daniela, Heili, Allar, Alex, Marelle, Helery ja Simona!Esinesite vahvalt ja tublilt!

       Publiku lemmikuks valiti, ehk "Laululind 2018" tiitli pälvis oma julge ja veenva esitusega muusikastuudio laululaps Simona Brauer.

       Suured tänusõna Elele, Themurile ja Jelenale!Aitäh Laura imeilusa flöödipartii eest!

       Täname Airet ja tema abilisi vahva kontserdi korralamise eest! Monikale suured tänud piltide eest!

      • "Laulukarussell 2019"

      • "Hoogsas rütmis 2018" finaalkontsert ja Viljandimaa noorte lauljate konkurss Sakala keskuses 06.04.2018

       06.aprillil toimus Sakala keskuses "Laulukarussell 2019" maakondlik finaal ja jälle on meil häid uudiseid!Triinu andis oma laulukarusselli teatepulga üle Allar Arulale(juhendaja Kärt Kaljaspolik), kes esindab Suure-Jaani muusikastuudiot algaval Laulukarusselli hooajal 3-7 aastaste vanuserühmas! Kõik algab jälle otsast peale :-)

       Põhja-Sakala vallast näeb televoorus ka 8-10 aastasi lauljad Karel Vahur Vingisaart ja Kiiri Katrin Vingisaart, 11-13 aastaseid esindab aga Karl Vahur Vingisaar (juhendaja Maarika Reimand). Palju õnne perekond Vingisaarele ka Suure-Jaani muusikastuudio rahva poolt, te olite nii tublid!Suure-Jaani muusikastuudio pälvis lisaks kaks eripreemiat -kõige siirama esituse preemia (Triinu Johanna Sepp) ja koostöö eripreemia (Martha Konks), päeva lõpetuseks lisandus ka 17-19 aastaste vanuserühma peapreemia Sigrid Kingustele (juhendaja Ele Millistfer).Täname kõiki meid esindanud lauljaid - Allarit, Geelykat, Triinut, Angelat, Gerdat, Marthat, Anna-Kretet, Sigridit ja Merlit, olite väga tublid ja andsite endast parima!Klassikalised tänusõnad Elele, Kärdile ja Themurile! :-)

       Kevadet, Erki!

      • Hoogsas rütmis 2018

      • 23-ndal märtsil toimus "Sakala" keskuses Viljandimaa maakondliku laste lauluvõistluse esimene voor. Kokku osales umbes 80 lauljat kolmes vanusegrupis, kelle hulgast valiti välja 24 finalisti. Finalistid astuvad üles 6.aprillil toimuval finaalkontserdil, iga vanusegrupi kaks parimat esindavad Viljandimaad 2018. aasta "Laulukarussellil". Suure-Jaani Muusikastuudiost osales eelvoorus 8 lauljat - Allar Arula (3-7 a.), Joosep Mattias Kalmus, Laura Kavak ja Geelyka Müürsepp (8-10 a.), Ainar Arula, Ann Margaret Kalmus, Hiie-Miina Riisk ja Triinu Johanna Sepp (11-13.a). Kõik lapsed esinesid väga hästi, finaalikontserdile valiti žürii poolt esinema Allar, Geelyka ja Triinu. Seega on Suure-Jaani Muusikastuudio 6.aprillil esindatud kõigis kolmes vanusegrupis, mis on ju äraütlemata tore:-)
       Loomulikult jällegi suured tänud kõikidele laululastele, Kärdile, Elele, Themurile ja lauluvõistluse korraldustiimile!Pöidlad pihku!

      • Põhja-Sakala valla kultuuripreemiad 2018

      • Suure-Jaani Muusikastuudio kultuuripreemiate kollektsioon sai täiendust! Aga tegelikult kuulub see preemia eelkõige tublidele laululastele, kes meid Vilniuses nii tublilt esindasid. 

       Palju õnne, Hiie-Miina, Triinu ja Merli! 

       Ilusat kevade tulekut soovides, Kärt, Ele, Erki ja Themuri.

      • Eesti Vabariik 100 juubelikontsert "Alguse valguses" 24. veebruar 2018

      • Kui meie riigis on nii imelisi ja tublisid lapsi, siis võime kindlad olla, et oleme hoitud ka saja aasta pärast. Suured tänud teile imeilusate esituste eest, loodan väga, et õppisime kõik midagi uut ja oleme valmis uuteks väljakutseteks. Tegite Eestile au, aitäh teile!

       Suured-suured tänud Kärdile, Elele, Themurile, Karl-Markusele, Jaan-Eerikule, Mardile, Veikole, Teedule, Priidule, Ainidele, Seidile, Matile, Annelile, Agnesele, Tõnule, Epule, Taivele, Ailile, Leilile, Markole, Lembitule ja kõikidele, kes nõu ja jõuga abiks olid!

       Ilusat jätkuvat juubeliaastat soovides, Erki.

       Foto: Lembit Kaljaspolik

      • "Eesti Vabariik 100" juubelikontsert

      • Hakkame sättima!
       Eesti Vabariigi juubelikontserdil esinevad Suure-Jaani muusikastuudio ja Põhja-Sakala valla noored lauljad koos saateansambliga. Vaatame korraks enda sisse, rändame minevikus ja tulevikus...Kontserdi lavastaja Erki Sepp, muusikaline juht Ele Millistfer.Kohtumiseni!

      • Ansambel "Revals" plaadiesitlustuur "Kirjad ääremaalt"

      • Revalsil on peatselt ilmumas teine minialbum "Kirjad ääremaalt".
       Esitluskontserdid toimuvad üle Eesti meie armsates kodukohtades!
       02.02 Rõuge Rahvamaja (Metsa 1, Rõuge)
       03.02 Tõrva "Juudas" (Valga 61, Tõrva)
       09.02 Aruküla Rahvamaja (Tallinna mnt 24, Aruküla)
       10.02 Häädemeeste Seltsimaja (Suurküla 2, Häädemeeste)
       16.02 Viimsi "Black Rose" (Randvere tee 11, Viimsi)
       17.02 Suure-Jaani Gümnaasiumi Aula (Tallinna 24, Suure-Jaani)
       23.02 Nõmme Kultuurikeskus (Turu plats 2, Tallinn)

       Algus kell 20.00

       Piletid müügil Piletilevis ja kohapeal.

       Kuni 14-aastased (k.a) TASUTA.Õpilased ja pensionärid soodushinnaga.

      • "Solistica 2018"

      • Eesti noorte lauljate konkurss "Solistica 2018" Kuressaares 26.-27.01.2018

       Suure-Jaani Muusikastuudio uus aasta algas paremini, kui eales võis loota.
       Meie lauljad ja juhendajad saabusid Kuressaares toimunud konkursilt "Solistica 2018" rõõmsate ja rahulolevatena ja selleks oli ka põhjust...

        

       GRAND PRIX – Triinu Johanna Sepp, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Ele Millistfer

       Parim juhendaja (EAÜ stipendium) – Ele Millistfer, Suure-Jaani Muusikastuudio

       4.-6.klassi lauljad

       I koht Triinu Johanna Sepp, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Ele Millistfer

       5. koht Hiie-Miina Riisk, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Kärt Kaljaspolik


       10.-12. klassi lauljad

       4. koht Sigrid Kinguste, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Ele Millistfer

       Parim eesti muusika esitaja (EAÜ stipendium) – Triinu Johanna Sepp, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Ele Millistfer

       Parima koostöö preemia – Triinu Johanna Sepp, Suure-Jaani Muusikastuudio, juhendaja Ele Millistfer
       ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

        

       "Solistica 2018" ametlikud tulemused Solistica koduleheküljel.
        

     • Noortemuusikal Suure-Jaanis otsib noori huvilisi!
      • Noortemuusikal Suure-Jaanis otsib noori huvilisi!

      • Suure-Jaani Muusikastuudio alustab tänavu projektmuusikaliga!Esimesele kohtumisele on oodatud 4.-12. klassi julged hakatised ja laulutegelased. Seal saavad huvilised suhelda lavastaja ning muusikalise kujundajaga, teha füüsilisi ja muusikalisi harjutusi/mänge ning pärast kokkusaamist antakse noortele teada, kes on valitud muusikali koosseisu.
       Kellele ei sobi kokku saada reedel 02.02 kell 16:00, korraldame lisacastingu laupäeval 03.02 kell 11:00.
       Muusikal etendub kevade lõpus.
       Infotelefon+372 5168535

      • Suure-Jaani Muusikastuudio võtab vastu uusi õpilasi! 


      • Uuest õppeaastast on võimalik muusikastuudios õppida plokkflööti ja ristflööti. Lisaks võetakse lapsi vastu klaveri-, trummi- ja lauluerialale. 
       Lasteaia lapsi ootame osalema mudilaste laulu- ja mänguringis.

       Uute laste ärakuulamine toimub 12. ja 13. septembril Suure-Jaani muusikastuudio klassis nr 2, aadressil Lembitu pst 42, (Suure-Jaani vallamaja keldrikorrusel).
       Kõigilt sisseastujatelt ootame ühe vabalt valitud ja eakohase laulu ettekandmist. 

       Kindlasti palume kõigil suurtel ja väikestel muusikasõpradel eelregistreeruda vastavalt eriala soovile alloleval lingil. 
       https://doodle.com/poll/aww8qe3wspspeswk

       Rõõmsate kohtumisteni!


        

      • Head uut õppeaasta algust!


      • Suure-Jaani Muusikastuudio soovib kõigile ilusat uut õppeaasta algust!
       Ootame ära põhikooli ja gümnaasiumi kinnitatud tunniplaanid, et seejärel paika panna oma tunniplaanid ja tegevuskavad.
       Muusikastuudio õppetöö algab orienteeruvalt septembrikuu teises pooles.
       Kohtumiseni muusikastuudios!


       Head uut õppeaasta algust! - Pilt 1


        

      • 2017/2018 huvikooli õppetasud


      • Head lapsevanemad ja õpilased!

       Alates sellest õppeaastast kehtivad Suure-Jaani Gümnaasiumi huvikoolis
       (k.a. muusikastuudios) uued õppetasud.

       Õppetasudega saab tutvuda meie koduleheküljel õppetöö osakonnas: 

       https://muusikastuudio.edupage.org/text3/?


        

      • LAULUKARUSSELL 2017


      • "Laulukarussell 2017" finaalkontsert 19.03.2017.

       LAULUKARUSSELL 2017 - Pilt 1

       Palju õnne Triinule, Kärdile ja Elele!
       Aitäh kõikidele laululastele, muusikutele, õpetajatele, ETV tiimile!
       Suured tänud kõikidele, kes meid toetasid!

       Seekord olid oma vanusegruppides tublimad Minna Marie Truus, Triinu Johanna Sepp ja Adele Sillat. Grand Prix võitja ja selle aasta publikulemmik oli Krislin Sallo! 
       Palju õnne Krislinile ja Airile!
       Suure-Jaani Muusikastuudio oli kenasti esindatud, tähelepanelik televaataja märkas kindlasti ka Krislini klaverisaatjat, kes oli ju meie enda Themuri!

        

      • Muusikastuudio 2017      • Uus aasta on alanud ja ees ootab hulk uusi toimetusi ja tegemisi.
       Esimene kontsert toimub 24.veebruaril, kui tähistame Kondase majas Eesti vabariigi sünnipäeva.

       Kuna SJK tunniplaan muutus, siis teeme ka meie esimese nädala jooksul vajalikud muudatused.
       Ees ootavad ülesastumised erinevatel lauluvõistlustel - "Poiste laul 2017", "Nooruse laul", maakondlik lauluvõistlus jne.
       Veebruaris on meil jällegi omaloomingukuu, seega võib juba varakult oma ideid vormistama hakata....

       Edu ja loomingulist meelt!

       Kärt ja Erki.

        

      • Sellel aastal toimub Suure-Jaani Muusikastuudio jõulukontsert Pilistvere rahvamajas.
       Esinevad muusikastuudio õpilased koos õpetajatega, esinejaid saadab päkapikkude bänd :-)
       Sissepääs tasuta, kaasa võtta hea tuju!

        

        

        

        

  • Kontaktid

   • Suure-Jaani Muusikastuudio
   • erki.sepp@gmail.com
   • Evald Sepp: +372 56 981 614 Erki Sepp +372 53 734 864
   • Lembitu pst 42 Suure-Jaani 71502 Viljandi maakond Eesti
   • erki.sepp@gmail.com
   • Direktor: evald.sepp@gmail.com
 • Galerii

  • "Lauluragin 2018" 20.-21.10 2018 Valgas
  • "Kuldleheke 2018" 27.-29.09.2018 Pärnus
  • Noortemuusikal "Põge" 28.05.2018 Kondase majas
  • "Solistica 2018" 26.-27.01 2018 Kuressaares
  • Varia 2017
  • Muusikastuudio jõulukontsert Kondase majas 18.12.2017
  • Baltimaade solistide konkurss "Space 2017" Vilniuses 18.11.2017
  • Muusikastuudio piknik Pärna puhkekülas 06.06.2017
  • Laste Vabariigi avaüritus Kadrioru lossiplatsil 24.05.2017